Aşçı Tabağı İstanbul Ataşehir Yılbaşı Programları 2022


aşçı tabağı ataşehir yılbaşı menüsü İstanbul’da yılbaşı her sene büyük bir coşkuyla kutlanır. Dolan meydanlar ve mekanlar hep birlikte yeni yıla merhaba der. İstanbul eğlence mekanları yılbaşı gecesi için özel menüler ve eğlence programları hazırlar. Aşçı Tabağı, özel yılbaşı yemek seçenekleri eşliğinde yılbaşı programları ile sizler için özel bir yılbaşı gecesi sunuyor. Ataşehir yılbaşı mekanları içerisinde Aşçı Tabağı iyi bir tercih olacaktır.Aşçı Tabağı, sizler için Ataşehir’de çok özel bir yılbaşı eğlence programı hazırladı. Eşsiz yılbaşı menüsü ile lezzetli seçenekler eşliğinde tam bir müzik ve eğlence şöleni sizleri bekliyor. Türk Sanat Müziği’nde gecenin solisti Esra Bozkurt, Fantezi Müzik’te Arif Erdem Düzkaya, Yemek Müziği ve Pop Müzik’te Aykut Dumlupınar ile gecesinin yılbaşı fasıl eğlencesi için Grup Alaturka sizlerle olacak.aşçı tabağı ataşehir yılbaşı

İstanbul Yılbaşı Programları 2022

Yeni yıl eğlencesi için, yılbaşı konsepti ile süslenen İstanbul, yılbaşı gecesi eğlenerek yeni yıla girmek isteyenler için hazırlanan yılbaşı programları ile yılbaşı mekanları seçenekleri sunuyor. 2022 yılbaşı için hazırladığımız görseldeki özel menümüzü inceleyebilir ve detaylı bilgi ya da rezervasyon için 0 850 551 34 34 veya 0 546 220 04 49 no’lu hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki rezervasyon formunu doldurarak da yılbaşı rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Aşçı Tabağı Ataşehir Yılbaşı Mekanları – 2022 Yılbaşı

İstanbul Anadolu Yakası’nda 2022 yılbaşı gecesi eğlencesi için Ataşehir yılbaşı mekanları arasında öne çıkan yılbaşı programımıza eşlik edecek olan leziz yılbaşı menümüzü tercihinize göre sunulan ana yemek seçenekleri ile menünüzü kendiniz belirleyebilirsiniz.Amuse – bouche, başlangıçlar, sıcak başlangıçlar, ana yemek seçenekleri, tatlılar ve gece çorbası başlıklarından oluşan menümüz, tecrübeli şeflerimiz tarafından sizler için bu özel yılbaşı gecesi için hazırlandı. Damak tadınıza uygun lezzetli menü seçenekleri ile yemek keyfinize eşsiz bir müzik ve eğlence şöleni eşlik edecek. Ayrıca yılbaşı fasıl eğlencesi ile unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor.

Ataşehir Eğlence Mekanları Aramanızın Yanıtı: Aşçı Tabağı!

Ataşehir’de, plaza hayatının oluşturduğu yüksek binalardaki yaşam tarzından farklı olarak bahçeli bir ortam keyfini yaşatan, şık ve ferah dekorasyonuyla gizli bir vaha hissi veren Aşçı Tabağı Lokanta, konuklarına eşsiz bir damak şöleni vaat ediyor.Osmanlı-Türk mutfağının olağanüstü lezzetlerinden dünya mutfağının yemeklerine kadar geniş yelpazede bir menü sunan Aşçı Tabağı Lokanta, toplumun tüm kesimlerinin beklentilerini karşılayan özel ve ayrıcalıklı bir mekân.

Rezervasyon Formu

 
 
Adınız ve soyadınız
İsim ve Soyisim bilginizi girmenizi rica ederiz.
İsim ve Soyisim bilginizi girmenizi rica ederiz.
E-posta adresiniz
Geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir.
Geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir.
Telefon numaranız
Geçerli bir telefon numarası girmeniz gerekmektedir.
Geçerli bir telefon numarası girmeniz gerekmektedir.
Rezervasyon Tarihi
Bir gün seçin
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Rezervasyon Saati
Bir saat seçin:
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Kişi Sayısı
-
+
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mekan Tercihi
Tercih ettiğiniz mekanı seçebilirsiniz. Bilgi: Canlı müzik şu anda sadece Cuma ve Cumartesi akşamları vardır.
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
aşçı tabağı ana salon
aşçı tabağı salon ön bahçe
aşçı tabağı saloon arka bahçe
Alan gereklidir!
Form'u gönderebilmeniz için bu alanı işaretlemek zorunldur. Gizlilik Politikamıza ulaşmak için tıklayın.

Gizlilik Politikamıza ulaşmak için tıklayın.

Alan gereklidir!
Alan gereklidir!